XV  NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

 

  1. Dzisiaj o g.14.30 Msza św. w Piękocinie przy nowym Krzyżu i poświecenie Krzyża, o g.17.30 – Nieszpory Niedzielne .Dodatkowa Msza św. o g.20.00- tzw. Wakacyjna.
  1. Jutro 13 lipca na Mszy św. o g.18.00 /liturgiczne wspomnienie rodziców św. Tereski od Dzieciątka Jezus  – świętych  Ludwika i Zelli Martin/ z tej racji będziemy modlić się za małżonków – Dzień Męża i Żony.

W ramach Mszy św. Odnowienie Przyrzeczeń Małżeńskich, jak też możliwość dokonania wpisu do Księgi Adopcyjnej Dziecka Poczętego  tych wszystkich co w marcu dokonali jej przez media, a nie wpisali się do Księgi. O g. 19.30 Nabożeństwo Fatimskie ulicami naszego miasta.

3.W środę o g.17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

  1. W czwartek 16 lipca / liturgiczne wspomnienie NMP z Gyor Karmel/ od g.17.00 Adoracja . Podczas wieczornej Mszy św. możliwość przyjęcia Szkaplerza / wymiana na nowe zniszczonych/.
  1. W przyszłą niedzielę III miesiąca o g.13.00 dodatkowa Msza św. z udzielaniem sakramentu chrztu. Spotkanie przed chrztami w sobotę o g.18.30 w salce na plebanii. O g. 17.30 Nieszpory Niedzielne. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na kontynuacje remontu dachu kościoła. Bóg zapłać.
  1. Gazety: Gość Niedzielny, Niedziela,
  1. W miesiącach wakacyjnych/ lipiec i sierpień/ kancelaria parafialna czynna w czwartki od g.16 do g.17.00 i soboty od g.9.00 do g.10.00 .
  1. W zakrystii lub u ks. Michała można zapisywać się na 40 Pieszą Pielgrzymkę z Wrocławia na Jasną Górę – grupa 14 i grupa Duchowa. Spotkanie organizacyjne 20 lipca w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Informujemy, że grupa 14  może przejść 2 trasy – Milicz –Trzebnica  

/ 3 sierpnia /  albo  Góra – Trzebnica / od 1 do 3 sierpnia/. Pozostałe dni są zarezerwowane dla innych grup / tzw. Pielgrzymka Sztafetowa /.  Zapisy do grupy pieszej i duchowej do 26 lipca ./ ograniczona liczba uczestników/

Z Milicza na wejście Pielgrzymki na Jasną Górę w dniu 10 sierpnia i Mszę św. na wałach  uda się autobus z pielgrzymami – zapisy do 5 sierpnia 2020.

  1. Już dzisiaj zapraszamy w dniu 25 lipca/ sobotę/ na modlitwę w intencji kierowców i podróżujących. Po Mszy św. w sobotę i w niedziele 27 lipca w ramach nabożeństwa o g.17.30 błogosławienie pojazdów / są też przygotowane upominki/ . Będzie można też w te dni złożyć ofiarę na zakup pojazdów dla Misjonarzy.
  1. Do wieczności odeszli: +Michał Paprocki; +Agnieszka Samborska