OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
11.10.2020R.

1. Dzisiaj XX Dzień Papieski pod hasłem Totus Tuus – Cały Twój.
Przykościelna kwesta do puszki na rzecz funduszu stypendialnego św. Jana Pawła II na rzecz pomocy uzdolnionej młodzieży.
Z racji II niedzieli miesiąca o g.13.00 – Msza św. dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii i ich Rodziców. O g.17.30 Różaniec.

2. Nabożeństwa Różańcowe codziennie o g.17.30, z wyjątkiem wtorku – 13–go października – ostatnie Nabożeństwo Fatimskie o g.19.00 ulicami miasta.
W piątek 16 października z racji Koncertu – Różaniec o g.18.00.
W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w ramach Różańca.

3. W czwartek od g.17.00 – Adoracja czwartkowa.

4.W piątek 16-go października Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej – Patronki Naszej Archidiecezji i dnia wyboru na papieża kard. Karola Wojtyły. Z tej racji odbędzie sie koncert w ramach Mszy Św. pt. „Dar Serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II”, w wykonaniu Łukasza Zagrobelnego.
Koncert będzie też w transmisji fb online na stronie parafii.
Porządek tego wieczoru : g.18.00 – Nabożeństwo Różańcowe ; g. 18.40 – Msza św. dziękczynna za dar św. Jana Pawła II . g. 19.30 - Koncert dziękczynienia.
Po koncercie – błogosławieństwo i złożenie kwiatów, zapalenie zniczy przy pomniku św. Jana Pawła II. W ramach wydarzenia kwesta wolontariuszy parafialnych i Rycerzy Kolumba na rzecz pomocy w rehabilitacji dzieci i młodzieży objętych opieka przez MSPDION w Miliczu. Prosimy by podczas wydarzenia zachować zasady reżimu sanitarnego zasada /dezynfekcja rąk i maseczki/.

5. W przyszłą niedzielę III miesiąca o g.13.00 dodatkowa Msza św. z udzielaniem Sakramentu chrztu. Katecheza przed chrztami w sobotę o g.18.30 w salce na plebanii. Taca z przyszłej niedzieli remontowa przeznaczona na rozliczenie zadań remontowych. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 10.00 będziemy się modlić w intencjach pana katechety Łukasza Filipiaka z racji imienin.

6. Spotkania Grup i Wspólnot wg . wywieszonego grafiku. Wznowiła dyżury również Parafialny Caritas.

7. Gazety: Gość Niedzieln,

8. Trwa Dekanalny Kurs Przedmałżeński – spotkania sobota , niedziela g.19.00 w kościele. Szczegółowy program spotkań na stronach , na tablicach ogłoszeń.

9. Pielgrzymka Piesza do Trzebnicy ze względu na sytuację – odwołana.

10. Schola parafialna zaprasza nowe osoby chętne do śpiewu w czasie liturgii. Przesłuchania odbędą się w piątek 23.10 w kościele po wieczornej Mszy świętej. Zapraszamy wszystkich młodych duchem - PESEL nie ma w tym przypadku wielkiego znaczenia. Szczególnie poszukiwane są głosy męskie.