OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
19.09.2021R.


1. Dzisiaj III niedziela miesiąca - dodatkowa Msza św. o g.13.00 z udzielaniem sakramentu chrztu. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na rozliczenia remontowe / wkład własny zadania / Bóg zapłać za wszystkie ofiary na ten cel składane. O g.17.30 Nieszpory Niedzielne.

Dzisiaj przykościelna kwesta na rzecz upamiętnienia naszych Braci i Sióstr pomordowanych na Kresach na Wschodzie prowadzona przez TMKK / Towarzystwo Miłośników Kultury Kresowej z Wrocławia i Rycerzy Kolumba.

2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza – ministrantów , lektorów, ceremoniarzy jak również nowych Kandydatów pragnących służyć przy ołtarzu/ w salce na plebanii.

3. We wtorek – III miesiąca o g.17.30 Nabożeństwo za przyczyną św. Szarbela , na zakończenie Mszy św. błogosławienie Relikwiami Świętego. Jest to liturgiczne wspomnienie św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty – dzień Imienin ks. Mateusza. Podczas wieczornej Mszy św. będziemy się modlić w intencjach Solenizanta.

4. Spotkań Grup i Wspólnot działających w Naszej Parafii zgodnie z Harmonogramem, który jest w gablotach i na stronie fb.

5.Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g.17.45.

6. W czwartek cotygodniowa adoracja od g.17.00. W piątek o g.19.00 zapraszamy Młodych ze szkół średnich, Studentów i Młodzież Pracującą na Spotkania na Spontanie. Zachęcamy też Młodzież z kl.VII i kl. VIII.

7. W sobotę wyjazd na Dzień Jedności czcicieli św. Szarbela do Lichenia. Wyjazd o g.6.00 . w programie: wykłady, Adoracja , modlitwa różańcowa, Msza św. ; spotkania czas na posiłek.
Koszt przejazdu 50 zł, zapisy w zakrystii są jeszcze miejsca.

8. W przyszłą niedzielę IV miesiąca dodatkowa Msza św. o g.13.00 dla Kandydatów pragnących się przygotować do Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii z klas: VII; VIII ; I szkół średnich i starszych, którzy nie byli.

9. Gazety są wykładane w gazetnikach; przypominamy o wsparciu odbudowy osiedli chrześcijan w Dolinie Niniwy.

10. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Emanuel zaprasza 25 września 2021r. (sobota) na XXV Ogólnopolskie Czuwanie Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie na Jasnej Górze. Wyjazd autokarem o g.5.30, powrót ok. g. 21.00. Koszt przejazdu - 50zł. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych.

11. Już dzisiaj zapraszamy 28 września 2021; o g. 15.00 na Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miasta świata , która będzie w tym dniu przy pomniku św. Jana Pawła II.

12. W sobotę 2 października o g.19.00 rozpocznie się kolejna seria Dekanalnego Kursu Przedmałżeńskiego. Dyżury Poradni Małżeńskiej w drugie i czwarte wtorki miesiąca
od g. 17.00 do g.19.00 w salce na plebani.

13.W minionym czasie odeszli do wieczności: + Kazimierz Maziakowski.