OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
10. 01. 2021R.

1. Dzisiaj II niedziela miesiąca - o g.13.00 dodatkowa Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii i ich rodziców. W ramach tej Mszy św. odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych / przynosimy świece/ .
W ramach Mszy św. jest błogosławiona woda świecona, którą w specjalnych buteleczkach możemy zabrać do domów na błogosławienie mieszkań.
Niedzielnych 17.30.

2. Codzienna Adoracji od g.17.00 / na zakończenie modlitwa w intencjach ustania epidemii/

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g.17.45.

4. W przyszłą niedzielę III miesiąca o g.13.00 dodatkowa Msza św. z udzielaniem sakramentu chrztu. Katecheza przed chrztami w sobotę o g.18.30 w salce na plebani. Taca z III niedzieli miesiąca przeznaczona jest na rozliczenia remontowe i przygotowanie kolejnych etapów remontu. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

5. Gazety: Gazety wyłożone są w gazetnikach.

6. Informujemy, że Wizyta Duszpasterska – Kolęda rozpocznie się
od 18 stycznia. W tygodniu będzie się zaczynać o g.16.00 ; w soboty o g.10.00.
Szczegółowy porządek w osobnym ogłoszeniu./ Dziękujemy za zaufanie, zaproszenie nas. /Przez ten tydzień wywieszony porządek Kolędy można zweryfikować./

7. Ogłaszamy zbiórkę elektrośmieci – pozyskane fundusze z ich utylizacji będą przeznaczone na pomoc Misjonarzom w Afryce. Elektrośmieci/sprzęt elektryczny, elektroniczny / będzie można składać od 18 stycznia do 26 stycznia /do g.10.00/ na placu przy plebanii od strony salki. Plakat informujący o akcji i ulotki w wejściu głównym kościoła.

 

8. Do wieczności odeszli: +Jadwiga Korzeniowska.