1. Dzisiaj III niedziela miesiąca - o g. 13.00 dodatkowa Msza św. z Sakramentem Chrztu. Taca Remontowa przeznaczana na rozliczenia i kolejny etap naszych prac przy świątyni. Bóg Zapłać. O g.17.30 Nabożeństwo Majowe.

2. Nabożeństwa Majowe codziennie o g.17.30. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy w ramach nabożeństwa.

3. W poniedziałek Odnowa zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienia, do Sułowa na godzinę 18.00.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

5. W czwartek o g.17.00 Adoracja , a po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

6. W piątek po wieczornej Mszy Świętej w kościele, zapraszamy na spotkanie wszystkich ministrantów, lektorów, ceremoniarzy, kandydatów - całą liturgiczną służbę ołtarza wraz z rodzicami. Spotkanie będzie miało charakter organizacyjny. Serdecznie zapraszamy

7.W sobotę o g. 11.00 odbędzie się I Komunia dzieci z MSPDION.

8. Przyszła niedziela, to Rocznica I Komunii na Mszy św. o g.10.00. Z tej racji próba Rocznicy w poniedziałek i środę o g.18.30. Spowiedź w piątek od g.17.00

9. Informujemy że:
- w czwartek 30-go maja o g. 17.00 będzie Sakrament Bierzmowania.
Próby przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania: wtorek, środa i piątek g.18.45. Obecność obowiązkowa.

10.Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość. W przyszłą niedziele kolejny nr gazetki parafialnej Płomień. Dzisiaj po wieczornej mszy św. spotkanie w salce redakcji gazetki parafialnej.

11. Duszpasterstwo Dekanalne Młodzieży, zapraszamy na wyjazdy wakacyjne.
Jest jeszcze kilka miejsc na obóz Małe Ciche k. Zakopanego. Są już do odebrania karty, i można dokonywać wpłat u ks. Zbigniewa i w zakrystii.

Parafialny Zespół Caritas Zapisy prowadzi jeszcze zapisy na kolonie w Skorzęcinie, w każdą środę do końca maja w godzinach od 15 do 16 w siedzibie Caritasu przy ul. ks. Waresiaka 7.

12. Przed nami kolejne spotkanie na polach lednickich. Zapraszamy młodzież. Termin 1.06, wyjazd przed południem ok. 8-9 rano. Koszt 45 zł. Zapisy u katechetów i w zakrystii.


13. W dniu 24 maja – w piątek o godz. 18.00 w Sali w szkole, w KOM-e Spotkanie z literackie poświecone ks. Janowi Twardowskiemu.


14. Stowarzyszenie Diabetyków zaprasza jutro na g.17.00 na kolejne swoje spotkanie w Urzędzie Miejskim w Sali nr 4.