1. Dzisiaj I niedziela miesiąca - Adoracja od g.15.00 do Nabożeństwa. Gościmy przedstawicieli TMKK z Wrocławia z wystawą prezentującą ich działalność na kresach. Kwesta do puszki na rzecz pomocy w upamiętnieniu naszych braci i sióstr na Kresach Wschodnich i Wołyniu.
Różaniec codziennie o g.17.30.

2. Spotkania Liturgicznej Służby Ołtarza – ministranci i kandydaci w poniedziałek g. 18.30 ; lektorzy w piątek o g.18.45.

3. We wtorek Msza św. w intencji Róż ze zmianą tajemnic. Po Mszy św.- spotkanie Wspólnoty Odnowy.

4. W środy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w ramach Nabożeństwa Różańcowego.

5. W czwartek Adoracja od g.17.0. Po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

6. Trwają spotkania Kursu Przedmałżeńskiego- sesja jesienna. Szczegółowy program na tablicach ogłoszeń, stronach parafii, fb.

7. Zapraszamy na Pielgrzymkę Pieszą do Trzebnicy w dniu 12 października/ Sobota/ wyjście o g.6.00 z naszego kościoła. Na trasie zapisy na powrót autokarem. Szczegóły u katechetów, ks. Michała, ks. Zbigniewa i na stronie fb .

8. W sobotę o g.10.00 Uroczysta Msza św. z racji św. Huberta za Leśników, Łowczych, Myśliwych i tych co kochają las i jego dobrodziejstwa.

9. W przyszłą niedziele II miesiąca o g.13.00 dodatkowa Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii i ich rodziców.
O g.18.45 Nabożeństwo Fatimskie ulicami miasta – nie będzie Różańca o g.17.30. Jest to XIX Dzień Papieski – kwesta do puszek na rzecz Funduszu Stypendialnego – św. Jana Pawła II – Pomnik III Tysiąclecia.

10.Pielgrzymkę do Łagiewnik, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej – 12 i 13 październik – koszt 180 zł. Są jeszcze miejsca. Szczegółowy plan na tablicach ogłoszeń, stronie fb, i u ks. Marcina i p. Elżbiety Etenkowskiej.

11. Zapraszamy na Pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostella. Termin 9-16 marca 2019r. Koszt 3900 zł. Zapisy i informacje u księdza. Zbigniewa

12. Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela,.

 

13. Do wieczności odeszli :