1. Dzisiaj III niedziela miesiąca o g.13.00 dodatkowa Msza św. z udzielaniem Sakramentu Chrztu. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na rozliczenia i sprawy remontowe. Bóg zapłać. O g.17.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali z Kazaniem Pasyjnym.

2. W poniedziałek, 18-go marca, po wieczornej Mszy świętej o godz. 18.30, w salce na plebanii zapraszamy na spotkanie redakcje Płomienia oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani współpracą z naszą gazetką parafialną.

3. We wtorek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. o g. 7.00; g.9.00; g.18.00. Po wieczornej Mszy św. Spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Emanuel.

4. W środę o g.17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek Adoracja od g.17.00. Po Mszy św. Spotkanie Kręgu Biblijnego.

6. W piątek Droga Krzyżowa : g.7.30 i g.17.30 - ogólna dla dorosłych; g.16.45 – dla dzieci; g.18.45- dla młodzieży.

7. W środę podczas wieczornej Mszy św. będziemy się modlić w intencji pani katechetki Aleksandry Beli z racji imienin.

8. Przyszła niedziela – IV Niedziela Miesiąca o g.13.00 dodatkowa Msza św. dla Kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.

9. Od soboty 23 marca do poniedziałku 25 marca Uroczystości Zwiastowania Pańskiego przeżywać będziemy Dni Świętości Życia i Ochrony Życia Poczętego. Szczegółowy program - w osobnym ogłoszeniu.

10. Praktyki wielkopostne: Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty do Bożego Grobu, Ciemnicy i świąteczny wystrój kościoła. Caritas zbiera dary do paczek świątecznych, są dostępne torby Talent Miłosierdzia, które możemy napełniać indywidualnie czy też wspólnotowo. Rozprowadzane są Paschaliki Duże i Małe, baranki z białej czekolady. Nadwyżki z tej akcji są przeznaczone na zorganizowanie wakacyjnych wyjazdów dzieci i młodzieży.

11.Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, kolejny numer naszej gazetki parafialnej Płomień.

 12.Zapraszamy na pielgrzymkę z racji 25-lecia Parafii do Ziemi Świętej i Jordanii. Termin 23.09-2.10.2019, koszt 1300 zł i 950 USD. Plan dostępny jest w zakrystii i na stronach internetowych. Więcej informacji u ks. Zbigniewa i Proboszcza. W zakrystii jest do zabrania Harmonogram wpłat z inf.

13. Zapraszamy na EDK. Termin 29/30 marca. Wyjście po wieczornej Mszy św. Trasa z Milicza do Głębowic (47 km). Więcej informacji na stronie edk.org.pl ( mapa, trasa, zapisy). Odpowiedzialny ks. Zbigniew (pytania) koszt 10 zł(materiały przygotowanie) Jeżeli będzie większa liczba uczestników, możliwość wspólnego powrotu. Zapraszamy.

14. II RYCERSKA NOCNA DROGA KRZYŻOWA 5/6 KWIETNIA 2019 ROKU, Początek g. 20.00 – kaplica w Godnowej. Szczegóły na fb, tablicach ogłoszeń i Rycerzy Kolumba.

15. We wtorek, 26-go marca, po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na adorację z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, która odbędzie się w kościele. Modlitwę poprowadzi ks. Mateusz Krzywda SDB.

16. W minionym czasie do wieczności odeszli : +Józef Bełza; +Leszek Kłos; +Mieczysława Wólczyńska; +Joanna Broda; +Janina Herbik.