PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH I NABOŻEŃSTW

  MSZA ŚWIĘTA

Niedziele

  • g.7.00
  • g. 8.45 - Suma
  • g. 10.00 – Dziecięca
  • g. 11.30 - Młodzieżowa
  • g. 18.00
  • DPS – g 8.30
  • Duchowo - 9.30

III niedziele miesiąca – g.13.00   / z udzielaniem sakramentu chrztu św./

W okresie od września do czerwca:

  • II niedziele - g.13.00 przygotowująca do I Komunii Św.
  • IV niedziele – g.13.00 przygotowująca do Sakramentu Bierzmowania

W soboty z formularzem niedzielnym :

  • szpital powiatowy - g. 15.00   ;
  • Niesułowice– g. 16.30
  • W okresie Wakacji - dodatkowa g. 20.00

Dni powszednie

  • g. 6.30
  • g. 7.00
  • g.18.00

Msze św. w Święta Zniesione:  

  • g. 7.00
  • g. 9.00
  • g; 16.00
  • g. 18.00 
  • DPS – g, 10.00
  • Duchowo i Niesułowice – g.17.00

Adoracje :

Adoracje w I niedziele miesiąca : g. 15.00 do g.18.00

Adoracja czwartkowa od g.17.00 do g.18.00

Adoracja z modlitwą o uzdrowienia w II i IV wtorki m-c po wieczornej Mszy św. / od września do czerwca/

                                                                                                                          

Nabożeństwa Okresowe :

Godzinki o NMP -      niedziela - g.6.30

Nieszpory -               niedziela - g.17.30

Różaniec -                miesiąc październik - g.17.30.

Wypominki -             miesiąc listopad / według wyznaczonego porządku ulic/ - g.17.30

Majowe -                   miesiąc maj – g.17.30

Czerwcowe -              miesiąc czerwiec – w ramach Mszy św. wieczornej ; w czwartki na zakończeni Adoracji ,

Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy – środy - g.17.45

Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa - I piątki miesiąca w ramach Mszy św. o g.18.00

Nabożeństwo do NMP Fatimskiej   13-go miesiąca o g.19.00 / od maja do października/

NABOŻEŃSTWA PASYJNE W WIELKIM POŚCIE:

DROGA KRZYŻOWA - PIĄTEK :

  • g. 7.30 i g. 17.30  - ogólna
  • 16.45 – dla Dzieci
  • 18.45 – dla Młodzieży

                                                                

Droga Krzyżowa ulicami miasta - piątek przed Niedzielą Palmowa - g.18.45

Nabożeństwo Gorzkich Żali – niedziela g.17.00

 

Okazja do SPOWIEDZI  ŚWIĘTEJ 

  • w tygodniu przed Mszą św. na 15 min przed Mszą św.

          w I piątek miesiąca     17.00-18.00

  • W czwartki w ramach Adoracji od g.17.00 do 18.00

 

Grupy Parafialne :

  1. Wspólnota Żywego Różańca  - zmiana tajemnic I wtorek m-c.
  2. Liturgiczna Służba Ołtarza ( Ceremoniarze, Lektorzy, Ministranci, )
  3. Margaretki
  4. Rodzina Radia Maryja
  5. Straż Honorowa NSPJ
  6. Rycerstwo Niepokalanej
  7. Rada Parafialna
  8. Parafialny Zespół Caritas
  9. Odnowa w Duchu Świętym
  10. Krąg Biblijny
  11. Neokatechumenat
  12. Rycerze Kolumba
  13. Schola Młodzieżowa
  14. Schola Dziecięca
  15. Chór Parafialny – Laudate Dominum

Proboszczowie na przestrzeni Historii Parafii :

  1. Ś.p. Ks. Kazimierz Kudryński   - 1994 - 2016
  2. Ks. Marcin Robakowski - wrzesień 2016 – grudzień 2016 ( Administrator Parafii )
  3. Ks.Zbigniew Słobodecki - grudzień 2016 –

Księża Wikarzy na przestrzeni Historii Parafii:

  1. Ks.Marcin Robakowski – 2016 -
  2. Ks.Michał Olszański – 2016 -
  3. Ks.Zbigniew Topolnicki – 2016 -