OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
22.01.2023R.


1. Dzisiaj o g.17.30 Nieszpory Niedzielne.
Po wieczornej Mszy św. Koncert uczniów, dzieci i absolwentów Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Miliczu.

2. Dzisiaj w Capitolu ma miejsce VI Milicki Festiwal Kolęd i Pastorałek szczegółowe informacje na stronach fb.

3. Kontynuujemy Wizytę Duszpasterską według porządku ulic zamieszczonego na tablicach ogłoszeń, stronach fb. Kolędę zaczynamy w tygodniu o g.16.30, w soboty o g. 10.30.
W trakcie kolędy kancelaria czynna do południa w środy i soboty od g. 9.00 do g.10.00.
Sprawy pilne po umówieniu przez telefon dyżurny lub po wieczornej Mszy św.

4. We wtorek 24 stycznia zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania / klasy ponadpodstawowe / na Adorację z Uwielbieniem na g. 18.40.

5. W sobotę 28 stycznia Siostry Felicjanki zapraszają Rodzinę Felicjańską i wszystkich chętnych do kościoła na Adorację przy żłóbku Słowa Wcielonego od g.17.00 do g.18.00.
W ramach wieczornej Mszy św. będziemy się modlić w intencjach Towarzystwa Trzeźwościowego AA Abstynent.

6. Dzisiaj o g.15.00 na plebani spotkanie Zespołu Katechetycznego.

7. W niedziele przed Świętem Ofiarowania Pańskiego - 29 stycznia 2023 r., wzorem lat ubiegłych Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny, Metropolita Wrocławski, poleca zorganizować okolicznościową zbiórkę do puszek na potrzeby klasztorów sióstr klauzurowych oraz Ośrodka Adopcyjnego w naszej Archidiecezji.

8.We wtorek 31 stycznia zaplanowana jest „ Kolęda na Życzenie”. Mogło się zdarzyć, że kogoś nie było w domu, był chory, albo inne powody nieobecności a ma życzenie na zaproszenie księdza z modlitwa to jesteśmy otwarci. Zgłoszenia do niedzieli 29 stycznia w zakrystii, kancelarii lub na numer dyżurny.

8. Gazety w gazetnikach: Gość Niedzielny, Mały Gość, Niedziela

9. Trwają zapisy na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej / do końca lutego/ przez link, który na adres meilowy udostępnia proboszcz. Szczegóły u proboszcz i ks. Ryszarda Kempiaka .
Program na fb i w zakrystii do zabrania dla zainteresowanych.

10. W przyszłą niedzielę/ jak co roku/ na ulicach miasta pojawią się Wolontariusze 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pamiętajmy jak zawsze również o tym dziele.