OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
31.07.2022R.


1. O g.17.30 Nieszpory Niedzielne. Msza św. wakacyjna o g. 20.00.

2. We wtorek po Mszy św. o g.5.45 wyruszy gr.14 pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na 1 etap do Trzebnicy. Tradycyjnie pierwsze zatrzymanie przy grobie ks. Eugeniusza Waresiaka na cmentarzu. Grupę duchowa zachęcamy do codziennej modlitwy w ramach Mszy św. wieczornej.

3. Codzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w tygodniu g.17.00.
W środę o g. 17.45 Nowenna za przyczyną NMP Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek I miesiąca modlimy się w intencji powołań w ramach Adoracji i Mszy św.
W piątek I miesiąca okazja do spowiedzi od g.17.00.

5. W sobotę w godzinach dopołudniowych ks. Michał odwiedzi swoich chorych z posługą sakramentalną z racji I soboty miesiąca. O g. 17.00 kolejne Nabożeństwo Zawierzenia i Wynagrodzenia NMP.

6. Przyszła niedzielą to I niedziela miesiąca sierpnia . Tradycyjnie na Mszy św. o g. 13.00 modlić się będziemy w intencjach uczestników Milickich Dni Trzeźwości .
Od g.15.00 Adoracja z racji I niedzieli miesiąca do Nieszporów. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o g.20.00 / przyjęta intencja będzie doprawiona o g.18.00/ .
O g.19.30 zapraszamy na Adorację Uwielbienia z Ewangelizacją prowadzoną przez Pielgrzymów Pielgrzymki Salezjańskiej Ewangelizacyjnej.

7.Gazety w gazetnikach.

8. W miesiącu sierpniu przybędą do naszej parafii na nocleg pielgrzymi pielgrzymki Zielonogórsko Gorzowskiej/ 6 sierpnia ok. g.17.30/ i Salezjańskiej Ewangelizacyjnej / 7 sierpnia ok. g.18.00/ . Listy do zadeklarowania noclegu dla pielgrzymów są wyłożone
w zakrystii.

9. Przypominamy o prośbie prezydenta Złoczowa, dołączamy do apelu Społecznego Komitetu Pomocy Ukrainie o zbiórkę funduszy na zakup samochodu dla ukraińskiej armii.
Nr konta w banku spółdzielczym jest na naszej stronie fb, i na tablicach ogłoszeń.

10. Odpust Porcjunkuli można uzyskać 1-2 sierpnia przy zwykłych warunkach / stan łaski uświęcającej, nawiedzenie kościoła z modlitwą, modlitwa w intencjach papieża/,

11. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na wyjazd do Henrykowa 20 sierpnia na Diecezjalne Spotkanie Członków Żywego Różańca / wyjazd planowany o g.7.30./

Również na pielgrzymkę do Lichenia w dniu 25 sierpnia dla wszystkich chętnych / wyjazd o g.6.00 / Zapisy w Księgarence u p. Helenki. szczegóły na fb i tablicy ogłoszeń.

12. Do wieczności odszedł: +Stefan Jakubek .