OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
26.06.2022R.


1. Dzisiaj IV niedziela miesiąca o g.13.00 dodatkowa Msza św. w intencji Wspólnot.
O g.17.30 do Nabożeństwo Czerwcowe.

2. Codzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w tygodniu g.17.00.

3. We wtorek – IV m-c o g.19.30 Msza św. z Uwielbieniem poprzedzona Adoracją.
We wtorek podczas wieczornej Mszy św. modlić się będziemy w intencji p. katechetki Adrianny Łukaszyk.

4. W środę o g. 17.45 Nowenna za przyczyną NMP Nieustającej Pomocy.
W środę Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła – Msze św. o g.7.00; g.9.00; g.18.00;
Podczas wieczornej Mszy św. z racji imienin będziemy się modlić w intencjach ks. Pawła Brożyny i p. katechety Pawła Sorbickiego.

5. W piątek I miesiąca okazja do sakramentu pokuty od g.17.00 do g.18.00. W sobotę I miesiąca ks. Paweł odwiedzi swoich chorych, zaś ks. Michał w I sobotę sierpnia, ks. Mateusz po indywidualnych ustaleniach z zainteresowanymi.

6. W sobotę I miesiąca o g.17.00 kolejne Nabożeństwo Zawierzenia i Wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP.

7. W przyszłą niedzielę I miesiąca o g.15.00 Adoracja z racji I niedzieli miesiąca do Nabożeństwa Czerwcowego o g.17.30.
Od przyszłej niedzieli w miesiącu lipcu i sierpniu dochodzi dodatkowa Msza św. tzw. wakacyjna o g. 20.00.
Kancelaria Parafialna w wakacje czynna tylko we czwartki od g.16.00 do g.17.00 i soboty od g.9.00 do g.10.00. w przypadkach pilnych - telefon dyżurny.

8. W niedzielę będziemy Gościć Wolontariuszy z Salezjańskiego Apostolatu Misyjnego, przybliżą oni wakacyjną posługę na Misjach. Będziemy mogli ich wesprzeć przez zakupy w Sklepiku Misyjnym i naszymi ofiarami do puszki wychodząc z kościoła.

9. Dzisiaj uroczystości 50 – lecia istnienia Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pakosławsku - Msza św. Dziękczynna o g. 12.30.

10. Trwają zapisy na Wrocławską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły i zapisy na stronie internetowej Pielgrzymki, na stronie fb parafii , plakatach w wejściach do świątyni oraz w zakrystii. Listy uczestników są wyłożone w zakrystii do grupy 14 i grupy duchowej.

11 . Już dzisiaj zapraszamy do udziału w I Diecezjalnym Dniu Jedności osób modlących się za powołanych i o powołania w „Apostolacie Margaretka” i „Apostolacie 12”, jak też wszystkich, którym zależy na kapłanach i kapłaństwie. Odbędzie się ono 30 lipca tego roku w parafii św. Anny w Miliczu.

12.Gazety w gazetnikach. Dzisiaj kolejny nr Płomienia – naszej miedzy parafialnej gazetki, ofiary na działania redakcji.

13. Decyzja Zarządy Zgromadzenia Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo z posługi w Miliczu zostają odwołane: s. Helena Brzostowska – przełożona i katechetka MSPDION , s. Ernesta Ostrowska – katechetka SP2 i Przedszkola Samorządowego i s. Irmina Anuszkiewicz – zakrystianka. Dziękujemy Siostrom za lata trudnej posługi w naszej wspólnocie parafialnej.
Od 31 sierpnia obowiązki przełożonej domu zakonnego w Miliczu przejmie s. Emiliana Stawarz – katechetka I LO, katechetką MSPDION i SP2 – s. Teresa Nowak, zakrystianką
s. Arleta Czyżak i dołączy do wspólnoty sióstr s. Leonia Knap. Nowe Siostry i ich Misje polecamy modlitwą wiernych.

14. Dzieci zachęcamy do konkursu plastycznym św. Anna –Najlepsza Babcia szczegóły na fb, plakacie.