1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca, o g.13.00 Msza św. inicjacyjna dla uczniów przygotowujących się do I Komunii i ich rodziców.
Jest to Uroczystość Chrztu Pańskiego zwięczająca liturgiczny okres Bożego Narodzenia. W naszej Wspólnocie gościmy o. Marcin Dragan CMF – który dzieli się swoja pracą misyjną i ewangelizacyjną na krańcach świata - Rosja – daleka Syberia. Po Mszach św. możemy wesprzeć Misjonarza wychodząc z kościoła naszymi ofiarami. O g.17.30 Nieszpory Kolędowe.
Dzisiaj również możliwość wsparcia WOŚP u wolontariuszy kwestujących w ramach Wielkiego Finału.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. spotkanie Rycerzy Niepokalanej jak też Straży Honorowej. Zapraszamy nowych członków do Straży Honorowej i Rycerstwa.

3. W środę o g.17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4.Trwa Wizyta Duszpasterska – Kolędę. Porządek jest wywieszony w kościele, jest na stronie parafialnej i fb. Początek kolędy od poniedziałku do piątku od g.16.00; w soboty od g.10.00.

5.Kancelaria Parafialna w okresie Kolędy jest czynna we środy, czwartki i soboty od g.9.00 do g.10.00.

6. Przyszła niedziela – trzecia miesiąca o g. 13.00 dodatkowa Msza św.
z sakramentem chrztu św. Spotkanie przed chrztami dla rodziców i chrzestnych w sobotę o g.18.30 w salce na plebanii. Taca remontowa z przyszłej niedzieli przeznaczona na rozliczenia naszych prac. Bóg zapłać.

7. W przyszła niedzielę Msza św. wieczorna będzie odprawiona o g.16.00, a po niej będzie I Milicki Koncert Kolęd – Wdzięczności : przygotowany przez MSPDION i Parafie pod Patronatem Honorowym Ks. Abp Józefa Kupnego jako podziękowanie dla wszystkich Darczyńców i Dobrodziejów wspierający dzieci i osoby z niepełnosprawnością.

8. Z racji Ferii Zimowych i Święta Ofiarowania Pańskiego – 2 luty – I sobota m-c-
Księża odwiedzą swoich chorych za m-c luty w następującym porządku: ks. Marcin w sobotę 26 stycznia; ks. Michał w piątek 1 lutego; ks. Zbigniew

9. Do zabrania gazety : Gość Niedzielny, Niedziela.

10. W niedziela 27 stycznia o g. 13.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Miliczu II Festiwal Kolęd i Pastorałek. Serdecznie zapraszamy do udziału – zarówno jako uczestnicy jak i widzowie.
Również w niedziela 27 stycznia w naszej świątyni w ramach Mszy św. Kolędy będzie prezentować Zespół uElectroGórale i będzie można nabyć ich płyty.


11.Zapraszamy na pielgrzymkę do Wilna, Świętej Lipki, Gietrzwałdu. Termin 23-27.04.2019, koszt 970 zł i 45e, plan dostępny jest w zakrystii i na stronach internetowych, więcej informacji u ks. Zbigniewa.

12.Zapraszamy na pielgrzymkę z racji 25-lecia Parafii do Ziemi Świętej i Jordanii. Termin 23.09-2.10.2019, koszt 1300 zł i 950 USD. Plan dostępny jest w zakrystii i na stronach internetowych. Więcej informacji u Proboszcza i ks. Zbigniewa.


13. Do wieczności odeszli : +Anna Milian; +Wilhelm Narodowki; +Lidia Astramowicz.