1. Dzisiaj III miesiąca o g.13.00 dodatkowa Msza św. z sakramentem chrztu. Taca przeznaczona jest na rozliczenia remontowe. Bóg zapłać. O g.17.30 Nieszpory Niedzielne.

2. W poniedziałek o g.17.30 zawita do naszej świątyni obraz Najświętszej Marii Panny Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan.
W dniach od 18 lutego do 24 lutego odwiedzi on parafie dekanatu milickiego. Peregrynacja prowadzona jest przez Radę Najwyższą i Radę Stanową Polski Zakonu Rycerzy Kolumba z poparciem i błogosławieństwem Episkopatu Polski.
Celem peregrynacji jest zebranie możliwie jak największych środków finansowych na odbudowę osiedla Chrześcijan Asyryjskich w Dolinie Niniwy
w Iraku, zburzonego przez islamskich terrorystów z tzw. państwa islamskiego. W dniu 22 lutego zapraszamy wiernych na Nabożeństwo Różańcowe przed tym obrazem o godz. 17:30 oraz Mszę Świętą o godz. 18:00. Po Mszy św. ks. Rafał Cyfka – dyrektor biura regionalnego w Krakowie stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” przedstawi w formie prezentacji ciężki los chrześcijan w Syrii i Iraku.
W niedzielę zaś 24 lutego Rycerze Kolumba będą prowadzić kwestę na wymieniony cel.
Za przeprowadzenie peregrynacji na terenie dekanatu milickiego odpowiada Rada Lokalna Zakonu Rycerzy Kolumba w Miliczu.

3. We wtorek po Mszy św. Spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Św, Emanuel.

4. W środę o g.17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek Adoracja od g.17.00. Po Mszy św. Spotkanie Kręgu Biblijnego.

6.Kancelaria Parafialna jest czynna we wtorki, czwartki od g.16.00 do g.17.00 i środy , soboty od g.9.00 do g.10.00.

7. W sobotę 23 lutego wyjazd Młodych na Spotkanie do Wrocławia „Na Słowo” do Hali Orbita .Szczegóły na fb i u ks. Zbigniewa.

8. Przyszła niedziela – IV miesiąca – o g.13.00 dodatkowa Msza św. dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

9. Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny.

10..Zapraszamy na pielgrzymkę z racji 25-lecia Parafii do Ziemi Świętej i Jordanii. Termin 23.09-2.10.2019, koszt 1300 zł i 950 USD. Plan dostępny jest w zakrystii i na stronach internetowych. Więcej informacji u ks. Zbigniewa i Proboszcza. W zakrystii jest do zabrania Harmonogram wpłat z inf.

11. Od 13 lutego do końca Kwietnia w naszej wspólnocie swoja Praktykę Pastoralną odbywa ks. Diakon Wojciech Sulima. Serdecznie go witamy, polecamy modlitwą wiernych i życzymy aby w naszej wspólnocie czuł się dobrze i mógł nabyć wiele cenny doświadczeń pomocnych w pracy duszpasterskiej.

12. W minionym czasie do wieczności odeszli : +Maria Zdobylak; +Janina Bomba.